| Availability: | Temporarily Unavailable |
| Pieces: | Multiple Sized Assortment |
| Material: | Glazed |
| Set Quantity: | 104 |
| Total Weight: | 116 kg |
| Photographed In: | Assorted Glaze |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |
| Material: | Glazed |
| Total Weight: | 116 kg |
| UPC: | 615973022067 |
| EAN: | 0615973022067 |
| Indoor Use Only: | No |
| Assembly Required: | No |
| Drainage Info: | One drainage hole, centered, approximately 3/4 0 cm |
| Ship Method: | LTL |
| Catalog Page: | 0 |
| Factory Code: | Canary / Vietnam |