| Beschikbaarheid: | Tijdelijk Niet Beschikbaar |
| Stukken: | Individual Item |
| Materiaal: | Glazed |
| Set Hoeveelheid: | 1 |
| Totaal Gewicht: | 57 kg |
| Gefotografeerd In: | Murano Fresco |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |
| Materiaal: | Glazed |
| Totaal Gewicht: | 57 kg |
| UPC: | 615973017360 |
| EAN: | 0615973017360 |
| Alleen Voor Gebruik Binnenshuis: | No |
| Montage Vereist: | No |
| Afvoer Info: | One drainage hole, centered, approximately 3 cm |
| Scheepsmethode: | LTL |
| Afmetingen Basis: |
41 cm W |
| Inside Top: |
36 cm W |
| Inside Bottom: |
36 cm W |
| Inside Height: |
62 cm H |
| Outside Top: |
46 cm W |
| Catalog Page: | 0 |
| Size: |
71 cm W x 65 cm H |
| Ind Weight: |
57 kg |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |