| Beschikbaarheid: | Tijdelijk Niet Beschikbaar |
| Stukken: | Multiple Sized Assortment |
| Materiaal: | Glazed |
| Set Hoeveelheid: | 104 |
| Totaal Gewicht: | 116 kg |
| Gefotografeerd In: | Assorted Glaze |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |
| Materiaal: | Glazed |
| Totaal Gewicht: | 116 kg |
| UPC: | 615973022067 |
| EAN: | 0615973022067 |
| Alleen Voor Gebruik Binnenshuis: | No |
| Montage Vereist: | No |
| Afvoer Info: | One drainage hole, centered, approximately 3/4 0 cm |
| Scheepsmethode: | LTL |
| Catalog Page: | 0 |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |