| Beschikbaarheid: | Tijdelijk Niet Beschikbaar |
| Stukken: | Nested Set of Different Sizes |
| Materiaal: | Glazed |
| Set Hoeveelheid: | 4 |
| Totaal Gewicht: | 75 kg |
| Gefotografeerd In: | Murano Cielo |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |
| Materiaal: | Glazed |
| Totaal Gewicht: | 75 kg |
| UPC: | 615973017469 |
| EAN: | 0615973017469 |
| Alleen Voor Gebruik Binnenshuis: | No |
| Montage Vereist: | No |
| Afvoer Info: | One drainage hole, centered, approximately 3/4 0 cm |
| Scheepsmethode: | LTL |
| Afmetingen Basis: |
36 cm W 29 cm W 23 cm W 18 cm W |
| Inside Top: |
49 cm W 39 cm W 31 cm W 25 cm W |
| Inside Bottom: |
33 cm W 25 cm W 19 cm W 14 cm W |
| Inside Height: |
44 cm H 39 cm H 32 cm H 25 cm H |
| Outside Top: |
55 cm W 45 cm W 37 cm W 29 cm W |
| Size: |
56 cm W x 46 cm H 47 cm W x 41 cm H 37 cm W x 34 cm H 29 cm W x 27 cm H |
| Ind Weight: |
38 kg 22 kg 15 kg 8 kg |
| Fabriek Code: | Canary / Vietnam |